Derību izredzes definēja, kā apgūt izredzes

Iespējams, ka jūs tos laiku pa laikam atradīsit savvaļā, it īpaši Eiropā, tomēr formāts reti tiek izmantots Amerikas Savienotajās Valstīs, joprojām ir svarīga pamatizpratne par decimāldaļām, ja formāts kādreiz ir izveidojies jūsu sporta derību ceļojumā. Tātad, pieņemsim, ka jūsu standarta derību vienība ir 25 USD, un arī jūs vēlaties izlikt Diamondbacks ar tām +188 izredzēm. Lai aprēķinātu savus iespējamos laimestus, vienkārši reiziniet savu likmi (25 USD) ar 188, pēc tam sadaliet ar simtu. Ja minējums vienkārši nav paredzēts uzvarēt, jūs pamanīsit optimistiskas izredzes (plus zīme). Piemēram, ja likmes iespējas ir +130, bettoram ir jāriskē 100 USD, lai ieņēmumi būtu USD 130.

Izpratne par sporta derībām

  • Daži derību koeficientu formāti ir pilnīgi atšķirīgi pa valsti vai sportu, un ir svarīgi, lai šie derību izredzes būtu izskaidrotas, tāpēc ir zināms viens no labākajiem veidiem, kā maksimizēt naudu.
  • Atcerieties, ka rentablām derībām ir nepieciešama talanta, pētniecības un pašdisciplīna apvienojums.
  • Tomēr daudz vēlāk, 18. gadsimta beigās.
  • Mēs sniegsim pārskatu par to, kā dažreiz tiek parādītas izredzes katram sporta veidam, vēlamo derību iespējām un galvenajai informācijai, par kuru jādomā, derējot par šīm sporta aktivitātēm.
  • Lai gan tie acīmredzami lielākoties ir atrodami ASV, viņi tomēr ir galvenā puse no tīkla sporta derību pasaules un noderīgi to saprast.

Braiens Pempuss ir Penn State žurnālistikas absolvents, kurš kopš 2009. gada ir aptvēris ASV spēlējošo tirdzniecību, sākot ar žurnālu Card Player Lasvegasā. Tātad personāls ar izredzēm +120 maksātu USD 120 ienākumus par 100 USD likmi. Grupa ar +250 koeficientu maksātu USD 250 ienākumus par 100 USD likmi, 500 USD par 200 USD likmi utt. Skaitlis, kas seko nelabvēlīgajam simbolam (izredzes), atklāj, cik daudz uzminēt par katru 100 USD, kurus https://ggbet-sport.com/lv/ vēlaties laimēt. Netieša iespēja ir paredzamā gala rezultāta iespēja, kā to izlemj bukmeikeri, un tā ir pierādīta, izmantojot koeficientu. Decimālas izredzes (aka “Eiropas izredzes”, “digitālie koeficienti” vai “kontinentālie koeficienti) ir stilīgi kontinentālajā Eiropā, Austrālijā, Jaunzēlandē un Kanādā.

Pielāgojot ieņēmumu procentuālo daudzumu

Apakšveļiem ir izredzes, kas izteiktas ar plus (+) signālu, kas atklāj daudzumu, kuru jūs laimētu par katru 100 USD. Identiskā laikā favorītiem ir izteiktas izredzes ar mīnus (-) zīmi. Tas atklāj summu, kuru jūs vēlētos atrast, lai atrastu veidu, kā laimēt 100 USD. Abos gadījumos jūs atkal saņemat savu sākotnējo akciju, kā arī peļņu kā kopējo izmaksu.

Kā lasīt sporta derību izredzes

Derības skaidras naudas līnijas piemērā

Kā lasīt sporta derību izredzes

Analizējot šos elementus. Tas ir būtisks atšķirības punkts ar frakcionētām izredzēm, jo ​​pēdējais ļauj jums zināt, cik daudz jūs atkal iegūsit tīros ieņēmumos no savas likmes, nevis kopā ar oriģinālo stabu. Ja jums jāzina, kāda varētu būt jūsu tīrā peļņa no decimāldaļām, reiziniet savu likmi ar izredzēm mīnus 1. No pretējās rokas 221 ASV dolāru likme par naftas ieguvējiem maksātu 100 USD peļņā. Tā kā Oilers ir iecienīts uzvarēt, jūs, visticamāk. Iepriekš minētajā gadījumā 10 USD likme par Oilers izmaksātu 28 USD (ieskaitot jūsu sākotnējo likmi un jūsu laimestu).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Compare

Enter your keyword